Adım Para Hilesi Var Mı? – Yürüyerek Para Kazanma 2023!

Adım para hilesi olmadan daha çok para kazanmak elbette mümkün. Buda uygulama üreticilerinin bizlere sunmuş olduğu güzel bir seçenektir. Uygulamaya giriş yaptığınızda “Davet Et” bölümü içerisinde her Adım Para kullanıcının kendisine özgü davet kodu bulunmaktadır. Bu davet kodu ile arkadaşlarınızı davet ederek daha çok kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Sizin davet kodunuz ile gelen kullanıcı başına 1000 adımlık Adım Para kazanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, Adım Para Hilesi olmadan, daha fazla Adım Para kazanmak için, günlük ve dönemlik bonusları takip ederek daha fazla adım para kazanabilirsiniz.
Genel - 25/02/2022 00:01 A A

Adım para hilesi , “Adım Para” uygulaması ile birlikte gündeme gelen ve araştırılan konulardan birisidir. Google Play Store ve APP Store ile birlikte akıllı telefonlara kolayca indirilen ve yürüdükçe para kazandıran bir uygulamadır. Uygulama yürüyüş yapmayı daha keyifli hale getiren , atılan adımları sayan ve adımların karşılığında sizlere ödeme yapan bir motivasyon uygulamasıdır.

Adım Para uygulaması ile kazandığınız puanlar ne iş yarar? Kazanılan paralar uygulama içerisindeki marketlerdeki seçili ürünleri alabilmeniz için imkan sağlamaktadır. Adım Para Hilesi konusu ise daha çok para kazanmak ve kolay yol arayan kişiler tarafından Google arama motorunda en çok aranan konulardan birisi olmuştur.

Türkiye’nin Kara Kutusu Haber Platformu olarak bu konuya bir açıklık getirmek istedim. Arkadaşlar, “Adım Para Hilesi” adı altında içerik üreten kişiler Youtube ve Blog web siteleri aracılığı ile daha çok aranma ve tıklanma amacı içerisinde okurları ve ya izleyicileri elde tutmak için yaptıkları asılsız bir konudur.

Adım Para Hilesi Nasıl Yapılır? – APK İndir! Gerçek Mi?

Adım Para Hilesi , gerçekliği yansıtmamaktadır. İçerik üreticileri daha çok ziyaretçi çekebilmek adına adım para hilesi programı olduğunu ve hile ile herkesin çok para kazanabileceğini yazmaktadır. Bu hile söylentileri insanları boş yere heveslendirmek ve içerik üreten kişilerin daha çok para kazanması dışında hiç bir eyleme yaramamaktadır.

Hile ve ya kısa yoldan gitmeyi hedefleyen kişiler asla başarıya ulaşamayacaktır. Kişi ahlakına da uygun olarak kişinin, hak ettiği kadar para alması uygun görülendir. Adım Para Uygulaması asıl amacı; İnsanları spor yaparak, daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için motivasyon geliştirmektir. Ne kadar çok adım , o kadar çok para! Birde şu konuya değinmek istiyorum.

Adım para hilesi İOS , APK indir adlı programları ismine kanarak içeriği ne olduğu belirsiz programları telefonlarınıza indirmemeniz tavsiyemdir. Hile adı altında indirdiğiniz uygulamalar , kötü amaçlı yazılımlar içerebilir.

Adım Para Hilesi Olmadan Nasıl Daha Çok Para Kazanabilirsiniz?

Adım para hilesi olmadan daha çok para kazanmak elbette mümkün. Buda uygulama üreticilerinin bizlere sunmuş olduğu güzel bir seçenektir. Uygulamaya giriş yaptığınızda “Davet Et” bölümü içerisinde her Adım Para kullanıcının kendisine özgü davet kodu bulunmaktadır. Bu davet kodu ile arkadaşlarınızı davet ederek daha çok kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Sizin davet kodunuz ile gelen kullanıcı başına 1000 adımlık Adım Para kazanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, Adım Para Hilesi olmadan, daha fazla Adım Para kazanmak için, günlük ve dönemlik bonusları takip ederek daha fazla adım para kazanabilirsiniz. Kısaca adım para ile daha çok para kazanma yolları aşağıdaki gibidir;

  • – Adım Para Uygulaması “Davet Et” bölümü içerisindeki kod ile arkadaşlarını davet ederek birlikte daha çok kazanma şansı.
  • – Adım Para Uygulaması , kullanıcılarına sunduğu günlük ve dönemsel bonusları takip ederek daha çok kazanma şansı.

Adım Para Gerçek Mi? Nedir – Nasıl Yapılır?

Adımla, adımlarınla kazan!

Adım atmak sağlığımız için bu kadar değerliyken, bir de ekonomik değeri olsa güzel olmaz mıydı?

AdımPara uygulamasını indir, yürüyüşlerini daha heyecanlı ve kazançlı hale getir.!

Adım Para uygulaması temeli dürüstlüğe dayanan ve belli bir amaca yönelik üretilen bir uygulamadır. Konu başlığında olduğu gibi hile yapmayı hedeflemeyen , gerçekten spor ve sağlıklı yaşam için adım atan her kişi uygulama üzerinden kazandığı tüm paraları sorunsuz bir şekilde harcayabilir. Kazanılan adım para miktarı uygulamanın sağ üst köşesinde güncel olarak görüntülenmektedir.

Uygulamadaki kazandığınız parayı , uygulama mağazası içerisindeki ürünlerden dilediğinizi altın para ile birlikte harcayabilirsiniz. Adım para uygulaması , Yürüyerek Para Kazanma imkanı ile spor sevenlere motivasyon kaynağı oluşturan mobil uygulamadır.

Yürüyüş Etkinliği Düzenle ve Daha Çok Kazan!

Adım Para Uygulaması ile etkinlik oluşturma imkanı! Adım para ile etkinlik oluşturabilir , arkadaşlarını davet edebilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız ile buluşur , birlikte yürüyüş yaparak motivasyon kazanabilirsiniz. Ve buna ek olarak davet ettiğiniz kişiler ile birlikte daha çok para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Adım Para Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

Adım para ile yürüyerek kazandığınız paralar kayıt olduğunuz tarihten itibaren 1 yıl süre ile geçerlidir. Kayıt tarihi itibari ile kazandığınız paraları uygulama marketindeki ürünlerde harcamanız gerekmektedir. Birikmiş olan adım paralarınız eğer 1 yıl süre içerisinde harcanmazsa, kayıt tarihi yıl dönümünde sıfırlanacaktır.

Adım Para Hilesi Olmadan Çok Kazanmak İçin Bizimle Uygulamaya Katıl!

– Anında 1000 Adım Para kazanmak için tıklayınız.
  • -Adım Para Davet Kodu: “KNTKFWJ”

Adım Para Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır? Yürüyerek Para Kazan!

Genel - 00:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Tuba Toklu 19/01/2023 12:23

    Gerçekten çalışan adım para hilesi var mı?

  • kompresör bursa 05/11/2023 08:43

    Bursa’nın lider kompresör firması olarak ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimizle tanışın.