Bergen Filmi Konusu Nedir? Başrol Oyuncuları Kimdir? Fragman

Bergen Filmi son dönemlerde merakla beklenene ve vizyona geçmesi için gün sayılan filmlerden birisi oldu. Bergen filmi 04.03.2022 tarihin de sinemalarda gösterime çıkmaya başladı. Sinemalar da gösterime giren Bergen filmi konusu ise “Acıların Kadını” olarak bilinen Bergen’in gerçek hayatını konu almaktadır. Bergen’in özellikle Halis Serbest ile tanışmasını ve sonrasında hayatındaki gelişmeleri anlatmaktadır. Üzerine kezzap atılan ve daha sonrasında öldürülen Bergen’in hayatı film oldu. Bergen’in hayat hikayesi filme dönüştürülecek kadar acılarla dolu , herkesin merak ettiği ünlüler arasında yer alması ile tüm yaşamı film konusunu oluşturmaktadır. Filmin başrollerinde ise Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu rol almıştır. Sonunda vizyona giren Bergen Filmini sinemalarda bu günden itibaren seyir edebilirsiniz.
Genel - 04/03/2022 15:48 A A

Bergen Filmi son dönemlerde merakla beklenene ve vizyona geçmesi için gün sayılan filmlerden birisi oldu. Bergen filmi 04.03.2022 tarihin de sinemalarda gösterime çıkmaya başladı. Sinemalar da gösterime giren Bergen filmi konusu ise “Acıların Kadını” olarak bilinen Bergen’in gerçek hayatını konu almaktadır. Bergen’in özellikle Halis Serbest ile tanışmasını ve sonrasında hayatındaki gelişmeleri anlatmaktadır.

Üzerine kezzap atılan ve daha sonrasında öldürülen Bergen’in hayatı film oldu. Bergen’in hayat hikayesi filme dönüştürülecek kadar acılarla dolu , herkesin merak ettiği ünlüler arasında yer alması ile tüm yaşamı film konusunu oluşturmaktadır. Filmin başrollerinde ise Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu rol almıştır. Sonunda vizyona giren Bergen Filmini sinemalarda bu günden itibaren seyir edebilirsiniz.

İndirimlerden Faydalanmak İçin Görsele Tıklayınız.

Bergen Filmi Konusu Nedir? Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu

Bergen filmi konusu gerçek hayat hikayesinden alınmıştır. Bergen’in yaşamını ve nasıl “Acıların Kadını” ismi ile anıldığını anlatan film dikkatleri üzerine çekti. Annesi ve babası boşanmış olan Bergen annesi ile birlikte yaşamaya karar verir. Annesi ile birlikte Ankara’da yaşamaya başlar. Arkadaşları ile birlikte Ankara’da bulunan Feymun Kulüp’te eğlenmek için müşteri olarak gider. Daha sonra eğlence akşamında ilerleyen saatlerde Bergen sesi ile dikkatleri üzerine çekerek keşfedilir.

Sesinin keşfedilmesi ile sahneye çıkan Bergen , kariyer basamaklarını tırmanmaya devam eder. Bir çok anlaşma yapar. Anlaşmalar sebebi ile yaptığı bir kaç kontrat yüzünden bir süre Adana’da sahne almak zorunda kalır. Bu süreç içerisinde Bergen’in Acıların Kadını lakabını almasında büyük pay sahibi olan ve hayatını cehenneme çeviren Halis Serbest ile bu zaman içerisinde tanışır. İlerleyen süreçteki yaşantısı ise Bergen Filmi konusunu yansıtmaktadır.

Fragmanı İzle!

Bergen Filmi Oyuncuları Kimler? Başrolde ise Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu!

Bergen filmi konusunu yukarıda heyecanı kaçmayacak şekilde anlattığımıza göre bir diğer merak edilen konu olan bergen filmi oyuncuları kimler? Sorusuna yanıt vereceğim. Bergen filmi 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girmesi ile filmde hangi oyuncuların oynadığı merak konusudur. Bergen filmi oyuncuları ise başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu ve bir diğer başrol oyuncusu olan Tilbe Saran rol almıştır. Filmde rol alan diğer oyuncular ise; Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin gibi ünlü oyuncular yer aldı. Güçlü kadrosu ile merakları üzerine çekmesi ise olması gereken gibi bir intiba bırakıyor.

Film Vizyona Ne Zaman Girecek? Vizyon’da Mı?

Bergen filmi tanıtımı yapıldıktan sonra vizyon tarihi herkese haber edildi. Vizyon tarihi ise 4 Mart 2022 olarak belirlendi. 04.03.2022 tarihinde seyirci ile buluştu. Bergen Filmi sinema salonlarında gösterime çıktı. Sinemalar da izleyebilirsiniz.

Euphoria Netflixten Kaldırıldı Mı? Euphoria Ne Dizisi? BluTV Anlaşması!

Genel - 15:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.