BiTaksi Uygulaması Nedir? İster Yolcu Ol, İster Sürücü!

BiTaksi Uygulaması, büyükşehirlerdeki ulaşım sorunlarına çözüm olarak ortaya çıkan bir uygulamadır. Bu uygulama sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. İhtiyacınız olan taksi özelliklerini belirleyebilirsiniz. Örneğin; yükleriniz varsa kabinli eğer yoksa kabinsiz araç seçimi yapabilme imkanı sunmaktadır. Seçim yaptığınız aracı tek bir tuş ile bulunduğunuz konuma çağırabilirsiniz. 1 ile 5 arasında puan verilen sürücüler arasından işini layıkıyla yapan 4.5-5 arasındaki sürücüler ile güvenli şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araç seçimi yaptıktan sonra aracın bulunduğunuz konuma gelişini harita üzerinden takip edebilirsiniz. Ek olarak gelen sürücü bilgileri ve plaka bilgileri de uygulama üzerinden sizlerle paylaşıma açıktır.
Genel - 12/10/2021 15:46 A A

BiTaksi Uygulaması, şimdiye kadar toplamda 50 milyon yolcuyu gitmek istediği konuma güvenli bir şekilde ulaştırmış bir uygulamadır. Uygulama kuruluş amacı ise çevrimiçi olarak kalabalıktan sıyrılıp, gideceğiniz konuma hızlı bir şekilde taksi bulabilmektir. Ayrıca bulunduğunuz konum ile varış noktası arasındaki ücretlendirmeyi uygulama sayesinde daha önceden görebilirsiniz. BiTaksi büyükşehirlerdeki ulaşım sorunları hakkında son zamanlarda yapılmış en iyi uygulamalardan birisidir.

BiTaksi Uygulaması Nedir?

BiTaksi Uygulaması, büyükşehirlerdeki ulaşım sorunlarına çözüm olarak ortaya çıkan bir uygulamadır. Bu uygulama sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. İhtiyacınız olan taksi özelliklerini belirleyebilirsiniz. Örneğin; yükleriniz varsa kabinli eğer yoksa kabinsiz araç seçimi yapabilme imkanı sunmaktadır. Seçim yaptığınız aracı tek bir tuş ile bulunduğunuz konuma çağırabilirsiniz.

1 ile 5 arasında puan verilen sürücüler arasından işini layıkıyla yapan 4.5-5 arasındaki sürücüler ile güvenli şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araç seçimi yaptıktan sonra aracın bulunduğunuz konuma gelişini harita üzerinden takip edebilirsiniz. Ek olarak gelen sürücü bilgileri ve plaka bilgileri de uygulama üzerinden sizlerle paylaşıma açıktır.

BiTaksi Uygulaması Ödeme Kolaylığı ve Ödeme Nasıl Yapılır?

BiTaksi üzerinden talepte bulunduğunuz taksiye online ödeme yapabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra 3D Güvenli Ödeme sistemi sayesinde kartınızdan ödeme yapma imkanı sunuyor. Eğer kart bilgileriniz ile ödeme yapmak istemezseniz , nakit ödeme imkanı da sunuyor. Ayrıca yolculuk tamamlandıktan sonra sizin ulaşımınızı gerçekleştiren sürücü hakkında puanlama ve yorum yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın en güzel avantajlarından birisi ise açılış ücretinin olmamasıdır.

BiTaksi Uygulaması ile Yol Tarifine Son!

Uygulama GPS hizmetlerini kullanmaktadır. Konum bilgileri üzerinden varış noktanızı seçerek, sürücüyü bilgilendirirsiniz. Uygulama üzerinden ortalama varış süresini , tahmini ödeme miktarını görüntüleyebilirsiniz. BiTaksi sayesinde yolculuğunuzu takip etmeleri ve izlemeleri için sevdikleriniz ile yolculuğu konum olarak paylaşabilirsiniz. Sizi merak edenler , ne kadar sürede varacağınız hakkında bilgi sahibi olabilir.

BiTaksi Uygulaması ile Pati Taksi ile Evcil Hayvanlarınız Ulaşımı Güvende!

BiTaksi ile evcil hayvanlarınızı güvenli bir şekilde belirlediğiniz konuma ulaştırabilirsiniz. Evcil hayvanlar içinde ulaşım imkanı sunan uygulamada evcil hayvanlarınızı da belirlenen konuma ulaştırabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için uygulama içerisinde bulunan “Evcil Hayvanım Var!” seçeceğine tıklayarak yararlanabilirsiniz.

BiTaksi Uygulaması Nasıl İndirilir?

BiTaksi Uygulaması indirmek için akıllı cihazlara sahip olmak zorundasınız. Bilgisayar , akıllı telefon ve tablet cihazlarınız aracılığı ile indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemi kullanan kullanıcılar uygulamayı indirmek için tıklayınız. İOS işletim sistemi kullanıcıları uygulamayı indirmek için App Store arama bölümüne uygulama adını yazarak erişebilir. Hemen İOS indirmek için tıklayınız.

BiTaksi Sürücü Ol , Kazanmaya Başla! Nasıl Sürücü Olunur?

BiTaksi Uygulaması ile yolcu dışında sürücü olma ve para kazanma imkanı sunmaktadır. Sizler BiTaksi Sürücüsü olmak isterseniz uygulama bölümünde bulunan başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Pos Sistemi ile ödemelerinizi kolaylıkla ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Kazançlarınızı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Öncelikle BiTaksi Pos uygulamasını indirmeniz ve gerekli bölümleri doldurmalısınız. Bu uygulama sayesinde ödemelerinizi alabilirsiniz. Ayrıca kesinti ve pos ücretlendirmesi ödemeniz gerekmez.

Sweetcoin ile Yürüyerek Para Kazanmak Nedir! Hareket Et, Paranı Al!

Hemen öğrenmek için tıklayınız.
Genel - 15:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.