Bilal Tektaş – Kurucu – Editör – İçerik Üreticisi

- 07/03/2024 16:41 A A

Bilal TEKTAŞ – WEB Programcılığı Ana dalı mezunu olup , araştırmayı seven ve faydalı işlerin peşinde koşan bir Blogger. Bunlara Ek olarak Celal Bayar Üniversitesi – Yerel Yönetimler bölümü ve Anadolu Üniversitesi – Acil Durum Afet Yönetimi mezunu olup şimdi ise Anadolu Üniversitesi – Adalet bölümü dalında okumaktadır.

Öğrenme arzusu içerisinde araştıran, çabuk öğrenen ve edinilmiş bilgileri herkese ulaştırma gayesinde bu web platformunu kurmaya karar vermiştir. Bu platform da;

  • -Ürün tanıtımları,
  • -Uygulama tanıtımları,
  • -Öğrenci ve Ekonomik Koşulları Yetersiz olan ailelere verilen yardımlar ve başvuruları hakkında bilgiler verilmektedir.
  • -Ek olarak kültür , haber ve genel kategori de bir çok haber çalışmaları mevcuttur.

Araştırmacı Ruha Sahip Kişiler ile Birlikte Çalışma Olanağı

Merhabalar, Ben Bilal TEKTAŞ. Okumayı ve araştırmayı seven kişiler benimle iletişime geçebilir. Birlikte çalışabiliriz. Sizler de , edindiğiniz bilgileri başkaları ile paylaşmak isterseniz birlikte çalışmalar yürütebiliriz. Bir çok konuda bir çok proje ile ilerleme şansını yaratıp , başarıyı yakalayabiliriz. Birlikte daha güçlü , daha başarılı olabiliriz. Araştırırken öğren , Yazarken kendini geliştir.

İletişim Bilgileri;

İnstagram : bilaltektas38

Whatsaap: 0553 857 66 70

- 16:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.