Euphoria Netflixten Kaldırıldı Mı? Euphoria Ne Dizisi? BluTV

Genel - 28/02/2022 00:27 A A

Euphoria Netflixten Kaldırıldı Mı? Euphoria Dizisi hangi kanalda ve hangi platformda izlenir? Dizi içeriği nedir? Dizi konusu hakkında merak edilenler… Euphoria dizi kaç yaş ve üzeri seyirciler tarafından izlenmektedir? Euphoria Altyazı izleme imkanı! Dizi Neftlix’ten kaldırıldı! Kaç sezon sürecek ve en son hangi bölüm yayınlandı? BluTV ile izleme imkanı! Tüm detayları aşağıda sizlerle paylaşacağım.

Euphoria Netflixten Kaldırıldı Mı?

Euphoria dizisi Twetter uygulamasında en çok Tweet atılan dizi ünvanına sahip oldu. Emmy ödülünü de almaya hak kazanan dizi son zamanlarda Google Arama Motorunda en çok aranan sorgulardan bir tanesi haline geldi. Euphoria meraklıları dizinin Netflix Var Mı? Sorusuna cevap olarak Euphoria Dizisi son zamanlarda Netflix ile birlikte 2.Sezondan itibaren izleme imkanına kavuştu.

İndirimlerden Faydalanmak İçin Görsele Tıklayınız.

Euphoria Netflixten Kaldırıldı Mı? – Euphoria Ne Zaman Çıktı?

Euphoria Netflix’ten kaldırıldı Mı? Sorusuna cevap ararken dizinin ne zaman çıktığı ise merak konusu haline gelmiştir. Euphoria dizisi 2019 yılında yayına girmiştir. Euphoria ilk bölümü ise 16 Haziran tarihinde yayınlanan bölümü ile seyircisi ile tanışmıştır.

Euphoria Ne Dizisi? Konu Nedir?

Euphoria Dizisi Twitter da gündem olmasından itibaren izlemeyen kişiler tarafından da merak edilen bir dizi haline geldi. Euphoria , dram kategorisinde yer almaktadır. 2019 yılı itibari ile yayına giren dizinin konusu ise bir grup amerikalı gençlerin maceralarını konu almaktadır. Dizi yetişkin içeriklere sahip olması da seyirci grubu tarafından eleştiri almasına yol açmaktadır. Ergenlik döneminde olan gençlerin diziyi izlemesini uygun bulmuyorum.

Yetişkin kişiler için bile sakıncalı içeriklere sahiptir. Euphoria dizisi örnek vermek gerekirse; seks, uyuşturucu, travma ve sosyal medya bağımlılığı ile ilgili garip yaşantılarını anlatmaktadır. Dizi 17 yaşında Rue adında uyuşturucu bağımlısı olan genç bir kızın hayatının derinliklerine inmektedir. Genç kızın arkadaş çevresi Rue’yi aşırı doz uyuşturucu bağımlılığı ile öldüğünü düşünürken , Rue alışılmıştan çok farklı bir rehabilitasyon merkezinde tedavi olmuştur. Tedavi sonrasında ise hayatındaki değişiklikleri doğruları ve yanlışları anlatan senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Euphoria Kaç Yaş Üstü? Hangi Dilde Yayınlanmaktadır?

Euphoria dizisi uygunsuz ve yetişkin içeriklere bol bol yer verilen bir dizi olarak kesinlikle 18 yaş üstü izleyiciler tarafından izlenmesi uygun görülmüştür. 18 yaş ve altındaki kişilerin diziyi izlemeleri önerilmez. Euphoria Netflix’ten kaldırıldı Mı? Sorusuna cevap verdikten sonra BluTv ile anlaşma yaparak dizi yayınlanmaya devam etmiştir. Şuan her iki platformda da yayınlanmaktadır. Euphoria Hangi Dilde Yayınlanmaktadır? Dizi evrensel dil olarak görülen İngilizce dilinde yayınlanmaktadır. Ayrıca altyazı olması ise herkesin izleyebileceği anlamına gelmektedir. Diziyi BluTv üzerinden izlemek için tıklayınız.

Euphoria Oyuncuları ise;

Five Eyes Filmi İçin Jason Statham Antalya’da Çekimlere Başladı!

Genel - 00:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.