Evrak Tarama Programı İndir! Telefon Kamerası Belge Taramak!

Evrak Tarama Programı akıllı telefonlar aracılığı ile belge tarama işlemi yapmamıza imkan sunmaktadır. Evrak Tarama Programı ücretsiz bir şekilde belge tarama işlemi yapmaya , evrakları PDF formatına çevirmeye yarayan bir programdır. Evrak taramak için evlerimiz de ve ofisler de artık yazıcı / tarayıcı zorunluluk olmayacak. Evrak Tarama Programı, belge tarama işlerimizi telefon kamerası aracılığı ile yapabileceğiz. Akıllı cihazlar da Android ve İOS işletim sistemi marketlerinden ücretsiz olarak indireceğiniz uygulamalar ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bir yazıcı veya tarayıcı yanında olmadan dilediğiniz yerden belge tarama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınız da kullanabileceğiniz ücretsiz ve en iyi belge tarama uygulaması ve programı önerisi yapacağım. Alternatif uygulama ve programları sizlerle paylaştıktan sonra nasıl kullanacağı hakkında bilgiler vereceğim.
Eğitim - 27/04/2022 23:35 A A

Evrak Tarama Programı akıllı telefonlar aracılığı ile belge tarama işlemi yapmamıza imkan sunmaktadır. Evrak Tarama Programı ücretsiz bir şekilde belge tarama işlemi yapmaya , evrakları PDF formatına çevirmeye yarayan bir programdır.

Evrak taramak için evlerimiz de ve ofisler de artık yazıcı / tarayıcı zorunluluk olmayacak. Evrak Tarama Programı, belge tarama işlerimizi telefon kamerası aracılığı ile yapabileceğiz. Akıllı cihazlar da Android ve İOS işletim sistemi marketlerinden ücretsiz olarak indireceğiniz uygulamalar ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca bir yazıcı veya tarayıcı yanında olmadan dilediğiniz yerden belge tarama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınız da kullanabileceğiniz ücretsiz ve en iyi belge tarama uygulaması ve programı önerisi yapacağım. Alternatif uygulama ve programları sizlerle paylaştıktan sonra nasıl kullanacağı hakkında bilgiler vereceğim.

En İyi Belge Tarama Uygulamaları / Programları Nelerdir? – Akıllı Cihazlar İçin!

 • Office Lens
 • -Cam Scanner
 • -Scanbot , Abone Scan gibi uygulama ve programlar ücretsiz sürümleri ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca yukarıda maddeler halinde sıraladığım uygulamalar ücretsiz ve en iyi uygulamalardır.

Evrak Tarama Programı ve Mobil Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Akıllı cihazlar aracılığı ile taşınabilir bir tarayıcı bir uygulama yükleyerek, mümkün! Ayrıca ücretsiz ve hızlı bir şekilde belge tarama işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Evrak Tarama Programı ile hangi belgeleri PDF formatına dönüştürebiliriz?

 • -Herhangi bir belgeyi,
 • -Notları,
 • -Makbuz ve Dekontları,
 • -Kartvizit ve benzeri gibi bir türlü belgeyi yüksek kaliteli bir şekilde sadece telefon kamerası kullanarak ve uygulama aracılığı ile evrak tarama işlemi yapabilirsiniz.

Evrak Tarama Programı sayesinde taranan görseller üzerinde filtre özelliklerini kullanarak netleştirme , renkli , siyah – beyaz gibi bir çok özelliği kullanabilirsiniz. Kamera tarayıcısı taranan belgeyi otomatik olarak algılar ve olması gereken açı ve ölçülerde tarama işlemini gerçekleştirir.

Evrak Tarama Programı / Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Telefon kamerası ile evrak tarama programı sayesinde bir çok özelliği de ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizler için yukarıda örnek verdiğimiz uygulamaları indirdik ve denedik. Tüm deneyimlerimize göre hangi özellikleri güvenilir bir şekilde kullanabileceğinizin listesini hazırladık. Şimdi Evrak Tarama Programı özellikleri nelerdir? Bu konuya göz atalım.

 • -Evrak Tarama Programı , taranan belgenin kenarlıklarını otomatik olarak en uygun şekilde ayarlar.
 • -Bir çok filtre sayesinde tarama işleminize uygun olan filtre seçeneği ile en kaliteli ve uyumlu görüntüyü elde etmenizi sağlar.
 • -Ayrıca uygulama aracılığı ile tüm belge ve PDF formatındaki dosyalarınızı uygulama üzerinden kontrol etmek mümkün.
 • – E-imza uygulaması ile belgelerde belirdiğiniz imzanızı evrak üzerine işleyebilirsiniz. E İmzalı belge üretmek basit bir şekilde mümkün.
 • – Bulut teknolojisi ile birlikte taranan ve önemli olan belgelerinizi bulut ortamında depolar ve dosyaların güvenliğini sağlar.
 • – Taranan ve düzenlenen belgeleri paylaşma – yazdırma – imzalama gibi işlemleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evrak Tarama Programı kullanmak için akıllı cihazlarınız üzerinden “Kamera Erişimi” İznini onay vermeniz ise şarttır. Kamera erişimi verildikten sonra yapmanız gereken adımlar çok basittir. Sırasıyla;

 • -Evrak Tarama Programı İndir! Akıllı cihazlar için uygulama İndir!
 • -Uygulamaya giriş yap.
 • -Giriş yaptıktan sonra uygulama tarafından gönderilen kamera izni bildirimine onay ver.
 • -Kamera izni verildikten sonra yapman gereken tek şey telefon kamerası ile taranacak olan belgeyi fotoğraf çekmek.
 • -Belgelerin fotoğrafını çektikten sonra kullanım alanına göre en uygun olan filtreyi seç.
 • -İstenen düzeye gelen belgeyi ister paylaş , ister yazdır , ister imzala.

Google Play Uygulama Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Eğitim - 23:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.