Yerli Gönül Filmi Netflix! Konusu ve Oyuncular? Vizyon’da!

Gönül Filmi konusu sıra dışı bir aşk hikayesini işlemektedir. BKM Necati Akpınar ve Faruk Özterten tarafından yapımcılığı üstlenilen film bir köy de geçmektedir. Film konusu olan köy de insanlar ilginç bir şekilde birbirleri ile müzik yoluyla iletişim kurmaktadır. Gönül Filmi , masal tadında yasak aşk ve sıra dışı konuları ele almaktadır. Erkan Kolcak Köstendil (Piroz) ve Hazar Ergüçlü başrolde yer almaktadır. Film konusu Piroz evlenmekte olan bir kıza aşık olmaktadır. Aşık olduğu kız da gönlünü Piroz’a kaptırmaktadır. Düğün öncesinde birbirleri ile birlikte olmaları filmin konusunu değiştiriyor. Kızın babası köyün en güçlü isimlerinden biridir. Evlendiğin de kızın geri gönderilmesi ile Piroz’un başı derde girmektedir. Konu ilginç ve şaşırtıcı hikayeler ile devam etmektedir.
Genel - 16/08/2022 14:30 A A

Gönül Filmi tanıtım fragmanının yayınlanmasının ardından Netflix izleyicileri tarafından meraklana beklenen bir aşk filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yerli yapım olan Gönül Filmi, sıradışı aşk hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine şimdi den çekmeyi başarmıştır. Türkiye platformunda “Gönül Filmi” yurtdışı platformlarda ise “Heartsong Movie” olarak yayımlanacaktır. Takipçileri Gönül Filmi yerli mi? Ne zaman yayınlanacak? Ne zaman vizyona girecek? Konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Sorularını merak etmektedir. Sizler için araştırdık. İşte detaylar…

Gönül Filmi Fragman Dikkatleri Üzerine Çekti!

Gönül Filmi Fragman

Gönül Filmi Konusu Nedir? – NETFLİX

Gönül Filmi konusu sıra dışı bir aşk hikayesini işlemektedir. BKM Necati Akpınar ve Faruk Özterten tarafından yapımcılığı üstlenilen film bir köy de geçmektedir. Film konusu olan köy de insanlar ilginç bir şekilde birbirleri ile müzik yoluyla iletişim kurmaktadır. Gönül Filmi , masal tadında yasak aşk ve sıra dışı konuları ele almaktadır. Erkan Kolcak Köstendil (Piroz) ve Hazar Ergüçlü (Sümbül) başrolde yer almaktadır.

Film konusu Piroz evlenmekte olan bir kıza aşık olmaktadır. Aşık olduğu kız da gönlünü Piroz’a kaptırmaktadır. Düğün öncesinde birbirleri ile birlikte olmaları filmin konusunu değiştiriyor. Kızın babası köyün en güçlü iş isimlerinden biridir. Evlendiğin de kızın geri gönderilmesi ile Piroz’un başı derde girmektedir.

Film türü Romantik ve Dram kategorisinde yer almaktadır. Gönül filminde Sümbül ve Piroz arasında geçen aşk hikayesi anlatılmaktadır. Sümbül deli dolu bir karakterdedir. Göçebe olarak yaşayan Piroz düğünler de kemane çalmaktadır. Birbirlerine aşık olurlar. Töre bu filmde de vardır. Töre kuralları da batıni inançları olan engellere karşı mücadele etmektedir. Gönüller bir olsun sözü ile film yolculuğu başlamaktadır. Konu ilginç ve şaşırtıcı hikayeler ile devam etmektedir.

Gönül Filmi Oyuncuları Kimlerdir? Usta Oyuncu Kadrosu!

Gönül Filmi oyuncuları ve kodrusu kimlerdir? İşte Gönül Filmi oyuncu kadrosu oyuncuları; Erkan Kolçak Köstendil ve Hazar Ergüçlü ile birlikte Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner, Selim Bayraktar, Şevval Sam, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık, Ferit Kaya, Güneş Nefes Özdemir, Haydar Köyel ve Yıldırım Şimşek gibi oyuncular yer almaktadır.

Gönül Netflix Yorumlar

gönül filmi yorumlar

Gönül Nerede Çekildi?

Gönül Filmi konusunu ve hikayesini yazan ayrıca senaristliğini üstlenen Soner Caner’in filmi , geçtiğimiz yıl Antalya şehrinde çekilmiştir.

Aşıklar Bayramı Filmi Konusu Nedir? Kıvanç Tatlıtuğ Netflix’de!

Genel - 14:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR