Herbalife Zayıflatır Mı? Herbalife Shake Nedir? – Para Kazanma!

Biz Herbalife Nutrition Bağımsız Distribütörleriyiz. Herbalife ürünleri ve alanında uzman olan  doktorlar tarafından almış olduğumuz beslenme eğitimleri sayesinde  sizleri dilediğiniz aktif hayata ve  bedene ulaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz. Kişiye özel ürün setleri ve kişiye özel  beslenme programı oluşturarak sizlere mentörlük yapıyoruz.
Ekonomi - 09/12/2021 21:17 A A

Herbalife Zayıflatır Mı? Herbalife Nutrition Firması hakkında temel bilgiler , şirketin amaçları ve ürünleri hakkında sizler için araştırma yaptık. Herbalife bizler ne gibi avantajlar sağlıyor? Gerçekten sağlıklı yaşam için herbalife kullanıcıları neler düşünüyor?

Herbalife Nutrition Firması ve Kuruluşu

Herbalife Nutrition 1980 yılında Mark Hughes tarafından trajik bir olay üzerine  kurulmuştur. Kurucumuz Mark Hughes annesini diyet ilaçları yüzünden kaybetmiştir. Bir daha kimse sevdiklerini kilo verme-alma uğruna kaybetmesin diyerek 19 yaşında Herbalife’in temellerini atıp 23 yaşında da şirketi aktif hale getirmiştir.

Herbalife Nutrition 1980 yılında Mark Hughes tarafından trajik bir olay üzerine  kurulmuştur. Kurucumuz Mark Hughes annesini diyet ilaçları yüzünden kaybetmiştir. Bir daha kimse sevdiklerini kilo verme-alma uğruna kaybetmesin diyerek 19 yaşında Herbalife’ in temellerini atıp 23 yaşında da şirketi aktif hale getirmiştir.

Herbalife Zayıflatır Mı? İç ve Dış Beslenme Ürünleri Faydalı Mı?

İç beslenme ürünleri ve dış beslenme ürünleri olarak ikiye ayrılan ürün yelpazemiz oldukça geniştir.

Kilo kontrol ürünleri, aktif yaşam ürünleri, gıda takviyeleri ve cilt beslenme ürünleri olmak üzere bir çok ürünümüz mevcuttur. İç beslenme ürünlerimiz Tarım ve Köy isleri Bakanlığına, dış beslenme ürünlerimiz Sağlık bakanlığına bağlıdır.

Herbalife – Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Sponsorluğu!

Herbalife Nutrition’nun Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzalayacağı anlaşma ile Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 3 yıl boyunca isim sponsorluğunu üstleneceğini belirtti. Ediz Haksal ise Herbalife ve Kadınlara destek konusunda şu cümleleri söyledi.

“Herbalife Nutrition olarak kadınların gücüne yürekten inanıyoruz. Kadın demek azim demek, mücadele demek, başarı demek… Biz Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne adımızı verip, ‘Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz’ derken, aslında tüm kadınların verdiği mücadele ve başarılardan aldığımız ilhamı anlatmaya çalışıyoruz. Doğrudan satış sektöründe kadınlara girişimcilik fırsatı sunan bir firmayız. Herbalife Nutrition distribütörü olarak çalışan, işini tutkuyla yapan pek çok kadının çok başarılı olduğunu ve hikayesiyle başkalarına ihlam verdiğini gördük. Şimdi de kitleleri peşinden sürükleyen, gücünü dünyaya gösteren ve önyargıları kıran kadın basketbolcularımızın vizyonlarıyla gelecek nesillere ilham vermelerine destek olacağız”

Herbalife Müşterilerine Neler Sunuyor?

Biz Herbalife Nutrition Bağımsız Distribütörleriyiz. Herbalife ürünleri ve alanında uzman olan  doktorlar tarafından almış olduğumuz beslenme eğitimleri sayesinde  sizleri dilediğiniz aktif hayata ve  bedene ulaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kişiye özel ürün setleri ve kişiye özel  beslenme programı oluşturarak sizlere mentörlük yapıyoruz.

Herbalife Zayıflatır Mı? Avantajları Nelerdir?

  • -Motivasyon Gruplarına dahil olmak.
  • -Fit Maraton Gruplarına dahil olmak.
  • -Online Koçluk Hizmeti  almak.
  • -Fit Tarifler.
  • -Ücretsiz Danışmanlık almak.
  • -Doktor Eğitimlerine girmeye hak kazanmak

Fazla kiloların, kaderin olmasın!

Sende hayatını benimle değiştirmek ister misin?

Ürün alımlarında indirimlerden faydalanmak için “Bilal Tektaş” kodunu belirtebilirsiniz. Türkiyenin Kara Kutusu olarak sizlerin yanındayız.

Ekonomi - 21:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.