İletişim – Reklam ve İşbirliği

İletişim – Reklam ve İşbirliği konusunda bir çok anlaşma yapan ve yapmaya devam eden gelişmekte olan Türkiye nin Kara Kutusu Haber Platformu ile sizlerde çalışmaya ne dersiniz?

Haber platformumuz hedef edilen sektörlerdeki ve hedef olarak tercih edilen kitleler tarafından takip edilmektedir. Organik aramalar sonucunda doğru kişilere, doğru bilgileri aktarma konusunda başarılı bir optimizasyon sayesinde verimlilik elde edilmiştir. Platform ziyaretçileri %99 Google Organik Aramalar ile web siteye giriş yapmaktadır. Hiç bir şekilde yazılımlara ve hilelere başvurulmamıştır. Takipçilerimizin hepsi , Markamızın gerçek ve canlı ziyaretçileridir.

Web Platformu Kurucusu Bilal Tektaş Hakkında;

Bilal TEKTAŞ – WEB Programcılığı Ana dalı mezunu olup , araştırmayı seven ve faydalı işlerin peşinde koşan bir Blogger. Bunlara Ek olarak Celal Bayar Üniversitesi – Yerel Yönetimler bölümü ve Anadolu Üniversitesi – Acil Durum Afet Yönetimi mezunu olup şimdi ise Anadolu Üniversitesi – Adalet bölümü dalında okumaktadır.

Öğrenme arzusu içerisinde araştıran, çabuk öğrenen ve edinilmiş bilgileri herkese ulaştırma gayesinde bu web platformunu kurmaya karar vermiştir. Bu platform da;

  • -Ürün tanıtımları,
  • -Uygulama tanıtımları,
  • Öğrenci ve Ekonomik Koşulları Yetersiz olan ailelere verilen yardımlar ve başvuruları hakkında bilgiler verilmektedir.
  • Ek olarak kültür , haber ve genel kategori de bir çok haber çalışmaları mevcuttur.

Araştırmacı Ruha Sahip Kişiler ile Birlikte Çalışma Olanağı

Merhabalar, Ben Bilal TEKTAŞ. Okumayı ve araştırmayı seven kişiler benimle iletişime geçebilir. Birlikte çalışabiliriz. Sizler de , edindiğiniz bilgileri başkaları ile paylaşmak isterseniz birlikte çalışmalar yürütebiliriz. Bir çok konuda bir çok proje ile ilerleme şansını yaratıp , başarıyı yakalayabiliriz. Birlikte daha güçlü , daha başarılı olabiliriz. Araştırırken öğren , Yazarken kendini geliştir.

İletişim Bilgileri;

İnstagram : bilaltektas38

Whatsaap: 0553 857 66 70