Martı Uygulaması ile Ulaşım! Kiralama ve Fiyatlar 2024!

Genel - 06/10/2021 15:59 A A

Martı uygulaması mikro-mobilite teknolojisini kullanarak Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji firmasıdır. Ulaşım ve Taşımacılık konularında araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan firma son zamanlarda Martı ile Türkiye’de faaliyete başlamıştır. Martı yüksek düzey yazılım tecrübesi ve bilgisi barındırmaktadır.

Özel yazılımlar , uzman ekibi ve milyonlarca müşterisi ile merak edilen konulardan birisi olmayı başarmıştır. Bizlerde sizler için araştırma yaptık. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Martı Uygulaması Nasıl İndirilir?

Martı uygulamasını indirmek ve kullanmak çok kolay! Martı uygulamasını Android ve İOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar aracılığı ile indirebilirsiniz. Yapmanız gereken Google Play ve İOS Market uygulamasını açmak. Açtıktan sonra arama bölümüne “Martı” yazmanız yeterlidir. Uygulamayı markette bulduktan sonra “İNDİR” işlemini gerçekleştirerek , kurabilirsiniz.

Hemen Martı Uygulaması İndirmek için İndir yazısına tıklayınız. Andoid İndir! İOS İndir!

Martı Nasıl Kiralanır?

Martı Uygulamasını akıllı cihazlara kurduktan sonra uygulamaya giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra Kimlik bilgileri ve ödemeler için Banka bilgilerimizi doğru bir şekilde giriyoruz. Martı kiralama bedelini girdiğimiz banka bilgileri aracılığı ile Martı Hesabımıza para yükleyerek gerçekleştiriyoruz. Kimlik doğrulaması yaptıktan sonra bakiye yüklüyoruz.

Martı uygulaması bakiye bölümünde belirli bir miktar para yüklüyoruz. En az yükleme miktarı ise 25 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Hesabımızda 25 Türk Lirası varsa, GPS hizmetini açıyoruz. Bulunduğumuz konuma en yakın martıları bizlere gösteriyor. Bizlerde en yakınımızdaki martı bilgilerini QR kodu kullanarak teslim alıyoruz.

Martı Uygulaması ile Martı Nasıl Teslim Edilir?

Martı uygulaması üzerinden “SÜRÜŞÜ BİTİR” düğmesine basarak sürüş deneyiminizi sona erdirebilirsiniz. Martı park etme kuralları uygulama üzerinde ve martılarda bulunan küçük bilgilendirmeler ile anlatılmaktadır. Kurallara uygun bir şekilde martınızı park edip , kilitliyoruz.

Daha sonrasında yapmanız gereken son adım kalıyor. Son adım ise kilitlediğiniz cihazı telefon kamerası ile fotoğraflayıp MARTI EKİBİ ile paylaşmak. Görsel onaylandıktan sonra sürüş deneyimi sona eriyor.

Martı Uygulaması Fiyat Hakkında Herşey!

Martı App ile Martı kiralamak ve sürüş deneyimini başlatmak ücretlidir. Sürüşe başlama bedeli ilk olarak 1,99 TL olarak ödenmektedir. Daha sonra sürüş deneyimine devam etmek isteyen kişiler dakika bazında ödeme yapmaktadır. Martı ulaşımını tercih eden kullanıcılar dakikası 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

SüreToplam Fiyat
5 Dakika5.94TL
10 Dakika9.89TL
15 Dakika13.84 TL
20 Dakika17.79TL
25 Dakika21.34 TL
30 Dakika25.29 TL
35 Dakika29.24 TL
40 Dakika33.19 TL
45 Dakika37.14 TL

Moovit Uygulaması: Toplu Taşıma Rehberi – Otobüs/Metro Saatleri Öğren!

Öğrenmek için hemen tıklayınız.
Genel - 15:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.