Microsoft Office Öğrenci Paketi Ücretsiz!

Genel - 01/04/2021 01:53 A A

Microsoft office öğrenci paketi belirli özellikleri öğrencilere tamamen ücretsiz bir şekilde sunmaya başladı. Bir çok özelliği bulunan ve çok işlevsel olan bu platform herkesi mutlu edecek. Micrososft Office Öğrenci paketi ile 200’den fazla bir çok işlem yapabilir.Ücretsiz sunulan öğrenci paketi ile gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Bunlara ek olarak Azure öğrenci paketi içerisinde belirli bir kota ile ücretsiz kullanma şansı sunuyor.

Microsoft Office Öğrenci paketi içerisinde online olarak word, excel, powerpoint ve azure bulur alanı (1TB) olarak kullanıma açıktır.

Word ile bilgisayarda biçim sağlama ve yazı yazma amacıyla kullanılacak olan programlara sözcük işlem programları adı verilir. Günlük basın yayınlarında, kitap ve tez yapımı gibi kullanılabilecek Word programı çok zengin işlem ve işlevlere sahip olup; kusursuz bir kelime işlemci programıdır.

Excel, sayısal verileri işleme özelliği taşır. Word ile çeşitli yazılı belgeler elde edilebilirken Excel, verileri analiz etme ve işleme olanağını biz kullanıcılara güven ve kalite ortamını hat safhada tutarak sunmaktadır.

Microsoft Powerpoint; projektör kullanarak sunumu yapılan malzemeler meydana getirmenizi sağlamayı başaran bir yazılımdır. Powerpoint nedir ne işe yarar kısaca tanımı bu şekildedir. Bir rapor veya teklif duyurusu yapabilmek için bu malzemenin kullanılması sunu veya slayt olarak adlandırılır.

Microsoft Office Öğrenci İçin Azure Bulut Depolama Nedir?

Bulut depolama, sunucular tarafından ağ üstünde sanal olarak oluşturulan havuzlarda veri depolamasıdır. Büyük çaplı veri merkezlerini işleten ve depolama için alan sunan çeşitli şirketler bulunur. Bulut depolama dosyalarınızi kaydeder ve bilgisayar bozulsa bile dosyalarınız zarar görmesini engelleyen bir ortamdır. Azere Öğrenci paketi ise öğrencilere toplam 1 Tb alan sağlıyor. 1 Tb alan ile bir çok resim , video, belge vb gibi depolanacak verileri saklayabilirsiniz.

Azure Öğrenci giriş yapmak için; e-posta ve şifre oluşturmak zorunludur. Kayıt gerçekleştikten sonra tanımlanan kişisel bilgileriniz ile herhangi bir bilgisayardan microsoft office öğrenci bilgileriniz ile azure bulut depolama sistemine girebilirsiniz. Verilerinize yer ve mekan değişmeden , kolayca her yerden ulaşabilirsiniz.

Microsoft Office Öğrenci Azure Sistemine hemen kayıt olmak için tıklayınız.

Genel - 01:53 A A
BENZER HABERLER