Microsoft Teams İle Ücretsiz Sohbet Edin! Kolay Kullanım 7/24!

Microsoft Teams İle Ücretsiz Sohbet yapabilmek gerçekten mümkün mü? Kimler kullanabilir? Micrososft Teams Nasıl Kullanılır? İşte detaylar…
Genel - 23/11/2020 08:37 A A

Microsoft Teams ile ücretsiz sohbet etme , grup sohbetleri , işyeri sohbeti, toplantılar, notlar ve eklentileri birleştiren bir platformdur.Microsoft Teams adından da anlaşıldığı üzere Microsoft tarafından Slack’e rakip olarak tasarlandı ve Kasım 2016’da resmen duyuruldu.

Microsoft Teams tüm gün boyunca 7/24 hizmet vermektedir. Tüm gün sesli ve görüntülü ücretsiz bir şekilde arama yapabilir ve sorunsuz hizmeti keşfedebilirsiniz. Ayrıca Microsoft Teams’te 300 kişi ile bağlantı kurabilir ek olarak 250 kişiye kadar grup sohbeti kurabilir ve dosya vb paylaşımları tek bir işlem ile 250 kişiye kadar ulaştırabilirsiniz. Grubu kuran kişi yani grup sahibi, grupta yer almasını istediği kişilere web tarayıcısından erişilebilen bir bağlantı ile gruba davet isteği gönderebilir. Davet isteğini kabul eden kişiler anlık olarak gruba dahil olur.

Microsoft Teams Ücretsiz Mi?

Ücretli ve Ücretsiz olarak iki gruba ayrılır. Office 365 platformunuzdaki Microsoft Teams bağlantısına tıklayarak ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Teams Kimler Kullanabilir?

Microsoft Teams kullanmak için Google Hesabı olarak Microsoft 365’e giriş yapan herkes kullanabilir. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.

Microsoft Teams ile Ücretsiz Sohbet Güvenli Mi?

Microsoft Teams‘teki bilgiler Microsoft‘un güvenli veri merkezi ağı üzerinde konumlandırılıyor. Video, ses ve masaüstü paylaşımı için Güvenli Gerçek Zamanlı Aktarım Protokolü (SRTP) uygulanıyor. Ayrıca Abonelikten çıktığımız andan itibaren varlığımızdaki tüm dosya ve yazışlamalar dahil tüm veriler temizlenir ve ulaşılmaz bir duruma gelir.

Genel - 08:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.