Will Smith Oscar 2022 Galasında Tokat! Galadan Men Kararı!

Ünlü Hollywood Yıldızı Will Smith Oscar töreninde sunuculuk yapan ve komedyen olan Chris Rock’a tokat attı. Tokat atması sebebi ile 10 yıl sürecek bir ceza verildi. Will Smith Oscar törenlerinde ve akademik ödül törenlerinden men edildi! Will Smith Oscar Galası 2022 ödül etkinliğine davet edilen yıldız oyunculardan birisiydi. 94’üncü kez düzenlenen Oscar Törenine damga vurdu. Chris Rock ile aralarında geçen tatsız konuşma sonrasında sahneye çıkıp, milyonlar önünde Chris Rock’a tokat atmıştı. Günlerdir trendler de olan o tokatın geri dönüşü ağır cezalarla oldu.
Genel - 08/04/2022 23:40 A A

Will Smith Oscar Galası 2022 ödül etkinliğine davet edilen yıldız oyunculardan birisiydi. 94’üncü kez düzenlenen Oscar Törenine damga vurdu. Chris Rock ile aralarında geçen tatsız konuşma sonrasında sahneye çıkıp, milyonlar önünde Chris Rock’a tokat atmıştı. Günlerdir trendler de olan o tokatın geri dönüşü ağır cezalarla oldu.

Ünlü Hollywood Yıldızı Will Smith Oscar töreninde sunuculuk yapan ve komedyen olan Chris Rock’a tokat attı. Tokat atması sebebi ile 10 yıl sürecek bir ceza verildi. Will Smith Oscar törenlerinde ve akademik ödül törenlerinden men edildi!

Will Smith Oscar Töreninde Chris Rock’a Neden Tokat Attı?

Will Smith Oscar töreni yaşananları kısaca anlatacağım. Will Smith Oscar törenine eşi Jada Pinkett (Smith) ile birlikte katıldı. 94’üncü kez düzenlenen gala sunuculuğunu komedyen olan Chris Rock yaptı. Gala esnasında Chris Rock , Will Smith’in eşinin yeni saç modeli hakkında komik olmayan bir şaka yaptı. Bu şaka üzerine Jada Pinkett’in kırılmış olması ve yüz ifadesinin değişmesi üzerine Will Smith sahneye çıktı.

Sahneye çıkan Will Smith Oscar töreni esnasında Chris Rock’a tokat attı. Tokat atmasının ardından karşılık vermeyen Rock, “Will Smith Beni Fena Tokatladı” şeklinde gülümseyerek konuştu. Tokat atmasının ardından eşinin yanına geçen Smith, küfür eşliğinde Rock’ı yeniden uyardı. Ve “Eşimin Adını Ağzına Alma.” şeklinde bağırarak konuştu.

Will Smith Oscar ve Akademi Etkinliklerinden Men Edildi!

Will Smith gergin geçen gecenin devamında sahneye çıktı. En iyi erkek oyuncu ödülü için sahneye Chris Rock tarafından çağrıldı. Ödül verilirken duygulanan Smith, bir kişi hariç herkesten özür diledi. Chris Rock’tan özür dilemeyen Smith, 10 yıl boyunca Oscar törenlerinden Men edildi.

Oscar törenlerinden 10 yıl boyunca men edilen Smith için yeni bir men kararı daha geldi. Akademik Üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı. Açıklamasında ise “Yaptığım hareketler şoke edici, acı verici ve bağışlanamaz.” ifadelerini kullandı.

Akademi’den Chris Rock’a Teşekkür!

Will Smith Oscar töreni esnasında tokat attığı için bir çok kişi tarafından kınandı. Akademi ise tokat yemesine karşın, herhangi bir karşılık vermeyen ve soğukkanlı kalan Chris Rock ‘a teşekkür etti.

Soğukkanlı bir şekilde olayın uzamasını engelleyen Chris Rock, Akademi tarafından onurlandırıldı. Tören sonrasında basına açıklama yapan Smith, Akademi ve ödül adaylarından özür diledi. Özür dilemediği tek kişi ise Chris Rock oldu.

Five Eyes Filmi İçin Jason Statham Antalya’da Çekimlere Başladı!

Genel - 23:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.