Sıcak Kafa Dizisi Konusu Nedir? Oyuncular ve Fragman İzle!

Dünya - 07/01/2023 08:50 A A

Sıcak Kafa dizisi film ve dizi sektörünün dünya devi olan Netflix tarafından seyirci ile buluşacak. Teknoloji ve medya sunucusu olarak tüm dünya genelinde izlenmekte olan Netflix tarafında tüm dünya ile buluşacak olan Sıcak Kafa dizisinin konusu , oyuncuları , ne zaman yayınlanacak? Sıcak Kafa dizisi fragmanı izleyen herkes için merak konusu olmuştur. Bizler de sizler için dizi hakkında araştırma yaptık ve işte detaylar…

Sıcak Kafa Dizisi Konusu Nedir?

Sıcak kafa dizisi konusu bir çok izleyici tarafından merak konusu haline gelmiştir. Türkiye ve Türk yapımı dizilerde daha önce çok rastlanmamış Distopik Macera türündeki bu dizi izleyicileri etkilemeyi başarmıştır.

Sıcak Kafa dizisi konusuna giriş yaparken dizinin bir konuşma ile başladığını görmekteyiz. Konuşma sırasında “Abuklama” adı verilen delilik salgını adı altında bir hastalık olduğunu görmekteyiz. Abuklama hastalığının ise dünyayı perişan bir hale getirdiğini dizi görüntüleri ile görüyoruz ve sıradışı bir şekilde bu hastalığa yakalanmayan bir kişi kalmıştır. Gizemli bir şekilde delilik salgınına yakalanmayan Murat Siyavuş, eski bir dil bilimci olarak dizi de rol almaktadır.

sıcak kafa

Dizinin devamında ise Murat Siyavuş, salgında etkilenmeyen tek kişi olduğunu ve bunun ortaya çıktığını ve tüm hastalar tarafından öğrenilmesinin ardından bu durumdan kaçmak zorundadır. Durumunun fark edilmediğini anlayan ve hastalar tarafından aranan Murat’ın hastalar ile olan mücadelesini konu almaktadır.

Salgın sürecinde İstanbul’un hemen hemen her bölgesi ateşe verilmiş ve yanmak üzeredir. Murat ise bu kurtarılmış bölgelerden kaçmak ve İstanbul’da bulunan dehlizlere ulaşmak üzere derin bir maceraya yol almıştır.

Resmi Fragman İzle!

Sıcak Kafa Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sıcak Kafa dizisi seyirci tarafından ilgi gören türk yapımı bir dizidir. İzleyiciler ise şimdiden dizinin bitmemesi ve uzun sürmesi için arayış içerisine girmiştir. Ancak üzülerek söylemek gerekiyor ki, Sıcak Kafa dizisi Netflix tarafından yapılan anlaşma çerçevesinde 8 bölüm olarak yayınlanması planlanmaktadır.

Sıcak Kafa dizi Netflix hemen izlemek için tıklayınız.

Dizi Oyuncuları Kimler?

  • – Osman Sonant
  • – Haluk Bilginer
  • – Hazal Subaşı
  • – Şevket Çoruh
  • – Tilbe Saran
  • – Gonca Vuslateri
  • – Cüneyt Uzunlar
  • – Zerrin Sümer
  • – Hakan Gerçek
  • – Feriha Eyüboğlu
BILAL-TEKTAS

Sıcak Kafa Dizisi Yapımcıları ve Künye

Çıkış YılıYönetmenBaşrollerYazarlar
2 Aralık 2022Mert BaykalOsman Sonant, Şevket Çoruh, Hazal SubaşıMert Baykal, Zafer Külünk, Gökhan Şeker, Müjgan Ferhan Şensoy

Yerli Gönül Filmi Netflix! Konusu ve Oyuncular? Vizyon’da!

Dünya - 08:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR